bangora.jpg (22929 bytes)


Wspierają nas:

Fundacja Ekspert-Kujawy
portal www.inowroclaw.info.pl
Urząd Miasta Inowrocławia
OSIR Inowrocław
Zespół Szkół Integracyjnych w Inowrocławiu

Pobierz bezpłatny program Pity 2010!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

New Page 2

Spotkanie na temat medycyny tybetańsko-chińskiej

Na spotkanie przybyła liczna grupa osób zainteresowanych naturalnymi metodami leczniczymi. Wykład na temat chińskich preparatów ziołowych poprowadziła przedstawicielka korporacji TIENS na Polskę - Ewa Szulc.

Międzynarodowa Korporacja TIENS zajmuje się produkcją i sprzedażą preparatów opracowanych w laboratoriach Chińskiej Akademii Nauk, które od 5000 lat były tajemnicami medycyny tybetańsko-chińskiej. Korporacja TIENS wiedzie prym na świecie w dziedzinie naturalnego wspomagania organizmu i oprócz preparatów posiada również urządzenia rehabilitacyjne służące poprawie funkcjonowania organizmu. W ciągu 10 lat swojej działalności Korporacja TIENS znajduje się w 160 krajach na świecie i posiada ok. 50 najwyższych międzynarodowych wyróżnień i dowodów uznania w formie wielu znaczących certyfikatów m.in. WHO (Międzynarodowa Organizacja Zdrowia) jako najlepiej służące Ochronie Zdrowia Ludzkości, 13 złotych medali. TIENS jest również uznany za najlepsze przedsiębiorstwo pod względem Międzynarodowego Bezpieczeństwa Ekologicznego.

Bezpośrednio po tym wykładzie odbyło się kolejne spotkanie z Leszkiem Angulskim - certyfikowanym masażystą dźwiękiem gongów i mis tybetańskich. Z każdym seansem przybywa coraz więcej uczestników.


copyright 2005