bangora.jpg (22929 bytes)


Wspierają nas:

Fundacja Ekspert-Kujawy
portal www.inowroclaw.info.pl
Urząd Miasta Inowrocławia
OSIR Inowrocław
Zespół Szkół Integracyjnych w Inowrocławiu

Pobierz bezpłatny program Pity 2010!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

New Page 2

Seans dźwięku i energii

  W miniony piątek zainaugurowano cykl spotkań w ramach obchodów Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. W związku z tym w Sali Gimnastycznej Zespołu Szkół Integracyjnych odbył się "Seans dźwięku i energii" z udziałem Leszka Angulskiego.

Leszek Angulski jest certyfikowanym masażystą dźwiękiem gongów i mis tybetańskich, członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapii i Masażu Dźwiękiem. Ten rodzaj terapii to od pięciu tysięcy lat stosowana na szeroką skalę w Tybecie metoda bardzo skutecznego i szybkiego wprowadzania w głęboki relaks i leczenia wielu tzw. nieuleczalnych chorób.

Do Polski zawitała tak naprawdę dopiero od kilku lat wprawiając wielu sceptyków w zakłopotanie swą prostotą , pięknem i przede wszystkim skutecznością. Na zachodzie powstało już szereg instytutów specjalizujących się w leczeniu konkretnych chorób tą właśnie metodą. Jest ona absolutnie nieszkodliwa, szczególnie w rękach osób wykwalifikowanych (posiadających odpowiednie certyfikaty). Zarówno misy tybetańskie jak i gong generują całe spektrum wibracji, z którymi w sposób naturalny rezonują komórki ludzkiego ciała dokonując niejako głębokiego masażu na poziomie komórkowym, przywracając spokój , harmonię i poczucie bezpieczeństwa, usuwając jednocześnie nagromadzone przez całe lata bloki energetyczne - przyczyny wielu chorób.
Obecni na seansie inowrocławianie i mieszkańcy okolicznych miejscowości, m.in. Mogilna, którzy już niejednokrotnie brali udział w takich seansach, bardzo chwalą sobie efekty tej terapii. Kto jest zainteresowany skorzystaniem z tego typu terapii zapraszamy już dziś na 13 stycznia do Zespołu Szkół Integracyjnych.


copyright 2005